Hotel Orion
ul. Przyjaciół Żołnierza 5a
Sosnowiec
41-200
+48 32 266 18 97
+48 32 266 71 58
Hotel Orion usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta Sosnowca. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do wielu ważnych miejsc, atrakcji turystycznych Sosnowca oraz regionu. Nowoczesne wnętrza hotelu oraz profesjonalna obsługa stanowią dla naszych gości doskonałe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Mając na uwadze zadowolenie naszych gości staramy się dopasować ofertę indywidualnie do państwa potrzeb. Oferujemy wiele bezpłatnych udogodnień, oraz opcjonalnych usług dodatkowych.
Hotel Partnerski – Zapraszamy

HOTEL ORION

OFERTA WESELNA

Nowocześnie & Przyjaźnie

Wnętrza Hotelu Orion o wyjątkowym charakterze są doskonałym miejscem na zorganizowanie wszelkiego rodzaju przyjęć.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery przestronne klimatyzowane i komfortowo urządzone sale bankietowe wykorzystywane zgodnie z Państwa życzeniami.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Szef Kuchni Restauracji SuperNova oferuje kilka propozycji menu w różnych wariantach dopasowanych do Państwa indywidualnych życzeń.

Profesjonalna obsługa Restauracji dołoży wszelkich starań by zapewnić Państwu komfort.

Całość naszej oferty dopełniają komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty dla Państwa gości.

Wyjątkowy wystrój i klimat wnętrz Restauracji SuperNova oraz profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu zapewnią Państwu i Państwa Gościom przeżycie niezapomnianych chwil.

GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Oferta weselna - Hotel Orion