Hotel Orion
ul. Przyjaciół Żołnierza 5a
Sosnowiec
41-200
+48 32 266 18 97
+48 32 266 71 58
Hotel Orion usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta Sosnowca. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do wielu ważnych miejsc, atrakcji turystycznych Sosnowca oraz regionu. Nowoczesne wnętrza hotelu oraz profesjonalna obsługa stanowią dla naszych gości doskonałe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Mając na uwadze zadowolenie naszych gości staramy się dopasować ofertę indywidualnie do państwa potrzeb. Oferujemy wiele bezpłatnych udogodnień, oraz opcjonalnych usług dodatkowych.
Hotel Partnerski – Zapraszamy

HOTEL ORION

OFERUJEMY

Nowocześnie & Przyjaźnie

Hotel Orion dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi, pokojami typu komfort z łożem małżeńskim, pokojami trzyosobowymi oraz apartamentami.

POKOJE

Do dyspozycji posiadamy pokoje

Pókój 1-osobowy

Z wygodnym łóżkiem, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 23” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, biurko do pracy , oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

Pokój 2-osobowy

Z dwoma oddzielnymi łóżkami, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 23” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

Pokój 2-osobowy KOMFORT

Z łożem małżeńskim, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 23” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

Pokój 3-osobowy

Z trzema wygodnymi łóżkami, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 26” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

Pokój Studio

Komfortowy ,składający się z sypialni i części dziennej, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 32” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.
Pokoje - Hotel Orion