Hotel Orion
ul. Przyjaciół Żołnierza 5a
Sosnowiec
41-200
+48 32 266 18 97
+48 32 266 71 58
Hotel Orion usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta Sosnowca. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do wielu ważnych miejsc, atrakcji turystycznych Sosnowca oraz regionu. Nowoczesne wnętrza hotelu oraz profesjonalna obsługa stanowią dla naszych gości doskonałe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Mając na uwadze zadowolenie naszych gości staramy się dopasować ofertę indywidualnie do państwa potrzeb. Oferujemy wiele bezpłatnych udogodnień, oraz opcjonalnych usług dodatkowych.
Hotel Partnerski – Zapraszamy

HOTEL ORION

RESTAURACJA

Restauracja Hotelu Orion

Nowo otwarta Restauracja SuperNova to połączenie nowoczesnych wnętrz, wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsługi. Mając na uwadze Państwa zadowolenie przygotowaliśmy kartę menu w oparciu o dania kuchni polskiej i europejskiej, która zaspokoi podniebienia nawet największych smakoszy. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy 4 wielofunkcyjne, klimatyzowane sale restauracyjne na dwóch poziomach.

Codziennie Restauracja SuperNova zaprasza gości od 6:00 do 10:30 na śniadania w formie stołu szwedzkiego, aby w nastrojowych klimatach restauracji,  każdy dzień rozpoczął się słonecznie i wyjątkowo.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcia rodzinne, spotkania z przyjaciółmi oraz spotkania biznesowe. Oprawę każdej uroczystości dopasujemy indywidualnie do Państwa potrzeb oraz wizji organizacji przyjęcia.

MENU

OFERTA WESELNA

Restauracja - Hotel Orion