Zapraszamy do rezerwacji
Do dyspozycji naszych gości mamy 52 pokoje

Hotel Orion dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi, pokojami typu komfort z łożem małżeńskim, pokojami trzyosobowymi oraz apartamentami.

139 PLN / doba - ze śniadaniem

Pókój 1-osobowy

Z wygodnym łóżkiem, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 23” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, biurko do pracy , oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

159 PLN / doba - ze śniadaniem

Pokój 2-osobowy

Z dwoma oddzielnymi łóżkami, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 23” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

159 PLN / doba - ze śniadaniem

Pokój 2-osobowy KOMFORT

Z łożem małżeńskim, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 23” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

199 / doba - ze śniadaniem

Pokój 3-osobowy

Z trzema wygodnymi łóżkami, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 26” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

209PLN/ doba - ze śniadaniem

Pokój Studio

Komfortowy ,składający się z sypialni i części dziennej, wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, 32” TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko do pracy, telefon, oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu.

Tanie noclegi Sosnowiec

Nasz hotel oferuje tanie noclegi w Sosnowcu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko do centrum Sosnowca oraz Mysłowic. W ofercie znajdują ponad 100 miejsc noclegowych o różnym standardzie w zależności od Państwa potrzeb. Nasz hotel posiada restaurację oraz własny parking.