Posiadamy apartamenty dla firm do wynajęcia w Sosnowcu

Jeśli Twoja firma poszukuje mieszkań dla pracowników - nasza oferta jest dla Ciebie.

Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe wymaga znajomości lokalnego rynku, dlatego w tej kwestii zdaj się na nas. Naszymi klientami są korporacje, wynajmujące mieszkania pracownikom, którzy zmieniają miejsce zamieszkania w związku z realizowanym kontraktem. Lokale mogą być także bazą noclegową dla firm, których pracownicy często wyjeżdżają służbowo do danego miasta.

Tu Twoi pracownicy poczują się jak w domu. Ty otrzymasz jedną umowę, niezależnie od liczby wynajmowanych mieszkań i jedną fakturę VAT. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, zapewniającym elastyczne i stabilne warunki najmu w całym okresie trwania umowy.

Nasze apartamenty to alternatywa dla pokoi hotelowych- wykończone w nowoczesnym stylu, przeznaczone - w podstawowej wersji - dla 2 osób. Składają się z pokoju dziennego, sypialni, otwartej, w pełni wyposażonej kuchni i łazienki.

Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawiają, że każdy z naszych Gości otrzymuje produkt „skrojony na miarę”. Proponowane rozwiązania korporacyjne umożliwią oszczędności cenowe nawet do 40%. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz specjalne promocje dla naszych stałych Kontrahentów. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt poprzez e-mail , bądź telefonicznie.

Apartamenty idealnie nadają się na nocleg dla 2-6 osób.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW - MANAGER@HOTELORION.PL

Tanie noclegi Sosnowiec

Nasz hotel oferuje tanie noclegi w Sosnowcu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko do centrum Sosnowca oraz Mysłowic. W ofercie znajdują ponad 100 miejsc noclegowych o różnym standardzie w zależności od Państwa potrzeb. Nasz hotel posiada restaurację oraz własny parking.